Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na zebrania grupowe:

29 stycznia (środa)

Smerfy godz. 17.00

30 stycznia (czwartek)

Biedronki godz. 16.15

Żabki godz. 16.30

Tygryski godz. 17.00

Słonka godz. 17.30

Serdecznie zapraszamy babcie i dziadków

na uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA

Dnia 23 stycznia (czwartek)

Grupa Biedronki godz. 15.00

Grupa Smerfy godz. 15.15

Grupa Tygryski godz. 15.30

Dnia 24 stycznia (piątek)

Grupa Żabki godz. 15.00

Grupa Słonka godz. 15.30

15 styczeń – zajęcia badawcze Labo Odkrywcy „Tajemnice rdzy”

20 styczeń – koncert muzyczny „Miś na balu”

21 styczeń – wycieczka do pizzerii Dominium – grupa Słonka

23 styczeń – uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – grupy: Biedronki, Smerfy, Tygryski

24 styczeń - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – grupy: Żabki, Słonka

27 styczeń  - wycieczka do Centrum Zabawy i Edukacji „Kolockownia” – grupa Smerfy

29 styczeń - zebranie z rodzicami - grupa Smerfy

30 styczeń - zebranie z rodzicami - grupy: Biedronki, Tygryski, Żabki, Słonka.

30 stycznia – wyjście do Komendy Rejonowej Policji – grupa Słonka

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na Spotkania Bożonarodzeniowe

do sal poszczególnych grup

w dniach:

17 grudnia (wtorek)

Biedronki godz. 15.15

Smerfy godz. 15.30

19 grudnia (czwartek)

Żabki godz. 15.00

Słonka godz. 15.30

Tygryski godz. 15.30

3 grudzień - zajęcia w ramach Dziecięcej Akademii Sportu w przedszkolu grupa Słonka- rugby

5 grudzień - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa  Żabki

6 grudzień - Mikołajki

6 grudzień - warsztaty stolarskie – dla wszystkich grup

10 grudzień - zajęcia w ramach Dziecięcej Akademii Sportu w przedszkolu grupa Tygrysy – rugby

11 grudzień - zajęcia badawcze dla wszystkich grup Labo Odkrywcy ,,Zegar słoneczny”

12 grudzień - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu grupa Słonka

13 grudzień - spotkanie z Mikołajem

16 grudzień - koncert muzyczny ,,Szedł po świecie Kolędziołek”

17 grudzień - spotkanie świąteczne z rodzicami grupy: Biedronki i Smerfy

19 grudzień - spotkanie świąteczne z rodzicami grupy: Tygrysy, Żabki, Słonka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do udziału w konkursie plastycznym

z okazji Światowego Dnia Życzliwości

„Order Życzliwości”

 

Regulamin konkursu:

1. Zadaniem dzieci wraz z Rodzicami jest wykonanie orderu - symbolu życzliwości.

2. Praca może być wykonana dowolną techniką, z wykorzystaniem dowolnych materiałów, w dowolnym formacie.

3. Każda praca powinna być opatrzona metryczką: imię i nazwisko dziecka.

4. Prace należy składać do dnia 18.11.2019r. u nauczycielek w grupach.

5. Jury oceniać będzie wartości artystyczne, estetykę wykonania i oryginalność pracy. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a autorzy najlepszych prac upominki.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystych odchodów „Święta Życzliwości” w dniu 21.11. 2019r. z udziałem dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

5 listopad -  ,,Warsztaty z Puciem” grupa Biedronki, Smerfy, Tygryski

5 listopad - zajęcia sportowe w ramach Dziecięcej Akademii Sportu w przedszkolu - grupa Tygryski

7 listopad -  wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu – taekwondo  grupa  Słonka

12 listopad  - zajęcia sportowe w ramach Dziecięcej Akademii Sportu w przedszkolu - grupa Tygryski

13 listopad - wyjście do Kina Wisła na przedstawienie teatralne ,,Przygody wilka i zająca” grupa Żabki i Słonka

13 listopada – wycieczka autokarowa do Powsina „Cztery pory roku” – grupa Tygryski

14 listopad - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu – taekwondo,  grupa  Żabki

18 listopad -  koncert muzyczny dla wszystkich grup ,,Muzyka Pana Stanisława”

21 listopad - Dzień Życzliwości

25 listopad - zajęcia badawcze dla wszystkich grup Labo Odkrywcy ,, Jak powstaje prąd”

25 listopad - Dzień Pluszowego Misia

28 listopad - Teatrzyk ,, Wartościowe zwierzaki” dla wszystkich grup

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy Biedronek i Smerfów na

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

w dniu 18.10.2019 r. (piątek)

Grupa Biedronki godz. 15.00

Grupa Smerfy godz. 15.15

2.10 - teatrzyk "Jesienny musical"

8.10 - zajęcia Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Słonka

14.10 - zajęcia badawcze Labo Odkrywcy "Ciecz czy nie ciecz"

14.10 - Dzień Edukacji Narodowej

15.10 - zajęcia Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Tygryski

17.10 - wyjście na AWF w ramach zajęć Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Żabki

21.10 - koncert muzyczny "Opowieści stracha na wróble"

24.10 - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Żabki

10.09 - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Słonka

11.09 - zajęcia badawcze Labo Odkrywcy "Fruwający magnes"

12.09 - zajęcia w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Tygryski

17.09 - wyjście na AWF w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Słonka

19.09 - wyjście do Jednostki Straży Pożarnej - grupa Tygryski i Żabki

20.09 - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

23.09 - koncert muzyczny

26.09 - zajęcia w ramach Dziecięcej Akademii Sportu - grupa Żabki

Strony